Produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT

Informujemy, że w związku z konsolidacją grupy JTEKT (właściciela marki KOYO), począwszy od 1  kwietnia produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT. Zwracamy uwagę, że jest to jedynie zmiana nazwy marki. Same przedsiębiorstwo producenta, jego struktura, produkty oraz usługi pozostaną bez zmian. Faktyczne wprowadzenie produktów o zmienionej nazwie marki na rynek będzie postępować stopniowo. Grupa JTEKT przewiduje, że proces ten potrwa 2-3 lata.

Jako oficjalni dystrybutorzy marki KOYO/JTEKT pragniemy poinformować, że grupa JTEKT kontynuować będzie politykę doskonałości oraz dołoży wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi.

NOWOŚCI I AKTUALNOŚCI

Produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT

W związku z konsolidacją grupy JTEKT (właściciela marki KOYO), od 1  kwietnia 2022 produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT.

Czytaj więcej

NOWY DOSTAWCA ŁAŃCUCHÓW PREMIUM – SEDIS

SEDIS - w naszej ofercie dysponujemy z półki, produkowanymi we Francji, łańcuchami rolkowymi Alpha Premium w zakresie od 06B do 20B, w wersjach 1, 2 i 3-rzędowych.

Czytaj więcej

Zawiadomienie o zmianie formy prawnej

W wyniku przekształcenia OPTIMAL MW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, od 1 marca 2022 dojdzie do zmiany formy prawnej prowadzonej działalności oraz do wiążącej się z tym zmiany firmy (nazwy), a także do zmiany numeru KRS.

Czytaj więcej

Poszerzamy asortyment o pasy zębate oraz płaskie

Od listopada 2021 poszerzyliśmy nasz asortyment magazynowy w zakresie pasów docinanych z rękawa o pasy zębate poliuretanowe oraz pasy płaskie.

Czytaj więcej

Nowa usługa cięcia pasów z rękawa

Dla naszych klientów uruchomiliśmy możliwości docinania dostępnych pasów napędowych z rękawa na wymiar.

Czytaj więcej

Nowości w motoryzacji

Nowości wprowadzone do oferty zestawów OPTIMAL

Czytaj więcej

Zmiany w logistyce

Dla zapewnienia skutecznych dostaw produktów do naszych klientów wprowadziliśmy w naszej firmie nowoczesny system realizacji zamówień oraz monitorowania stanów magazynowych.

Czytaj więcej

Nowe magazyny OPTIMAL

Poszerzanie oferty, utrzymywanie wysokich stanów magazynowych oraz sprawna logistyka magazynowa wymagają powierzchni.

Czytaj więcej