OPTIMAL sp. z o.o.
partner dla przemysłu i motoryzacji

OPTIMAL istnieje od 1990 roku jako pionier i lider na polskim rynku motoryzacyjnym w segmencie łożysk motoryzacyjnych. Jesteśmy jednym z wiodących partnerów dla  działów utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych i usługowych.

OPTIMAL - TWÓJ ZAUFANY PARTNER

OPTIMAL istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w pracy z profesjonalistami. Dzięki temu wiemy, co jest najważniejsze dla naszych klientów.

Nasza działalność koncentruje się na dwóch segmentach rynku – motoryzacyjnym
i przemysłowym. Posiadamy kompleksową ofertę łożysk stosowanych w motoryzacji. Oferujemy szeroki zakres części stosowanych przez służby utrzymania ruchu zakładów przemysłowych
i usługowych.

W naszej działalności zawsze stawiamy na uczciwe i zdrowe relacje, oparte na obustronnym zaufaniu. Doskonale wiemy, że Zaufanie to wartość, której nie można zbudować na nowo.

  • Nasza misja:

DZIAŁAMY KONSEKWENTNIE. SYSTEMATYCZNIE. Z PASJĄ. Budujemy relacje z naszymi partnerami, stawiając na zaufanie, w pełni angażując się podczas współpracy. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

  • Wizja:

Szerokość oferty, dostępność, perfekcyjny serwis i logistyka to wizja, która przyświeca nam od początku działalności. Zaspokajanie potrzeb naszych partnerów dla których czas i jakość realizacji zamówień jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich i naszym sukcesie.

  • Strategia:

Ciągły rozwój i doskonalenie organizacji uczącej się i reagującej szybko na potrzeby  klientów, rozbudowa oferty i jakość obsługi oraz zaangażowana i profesjonalna załoga są naszymi największymi atutami. Dzięki nim jesteśmy w stanie kontynuować budowę dobrej, silnej marki i bardzo dobrych relacji z naszymi odbiorcami. Pozwala nam to być zawsze o krok do przodu w zaspokajaniu zwiększających się potrzeb naszych klientów.

Certyfikaty Optimal sp. z o.o.

Nasza misja: TWÓJ ZAUFANY PARTNER

DZIAŁAMY KONSEKWENTNIE. SYSTEMATYCZNIE. Z PASJĄ. Budujemy relacje z naszymi partnerami, stawiając na zaufanie, w pełni angażując się podczas współpracy. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Zaufali nam

Zadowolenie klientów jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przez nas produkty zaspokajały potrzeby naszych partnerów i były dostarczane zgodnie z ich oczekiwaniami. Nasze wieloletnie doświadczenie zostało docenione przez klientów na całym świecie.

więcej informacji

Łożyska ślizgowe

Łożyska toczne

Narzędzia

Produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT

W związku z konsolidacją grupy JTEKT (właściciela marki KOYO), od 1  kwietnia 2022 produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT.

Czytaj więcej

NOWY DOSTAWCA ŁAŃCUCHÓW PREMIUM – SEDIS

SEDIS - w naszej ofercie dysponujemy z półki, produkowanymi we Francji, łańcuchami rolkowymi Alpha Premium w zakresie od 06B do 20B, w wersjach 1, 2 i 3-rzędowych.

Czytaj więcej

Zawiadomienie o zmianie formy prawnej

W wyniku przekształcenia OPTIMAL MW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, od 1 marca 2022 dojdzie do zmiany formy prawnej prowadzonej działalności oraz do wiążącej się z tym zmiany firmy (nazwy), a także do zmiany numeru KRS.

Czytaj więcej

Poszerzamy asortyment o pasy zębate oraz płaskie

Od listopada 2021 poszerzyliśmy nasz asortyment magazynowy w zakresie pasów docinanych z rękawa o pasy zębate poliuretanowe oraz pasy płaskie.

Czytaj więcej

Nowa usługa cięcia pasów z rękawa

Dla naszych klientów uruchomiliśmy możliwości docinania dostępnych pasów napędowych z rękawa na wymiar.

Czytaj więcej

Nowości w motoryzacji

Nowości wprowadzone do oferty zestawów OPTIMAL

Czytaj więcej

Zmiany w logistyce

Dla zapewnienia skutecznych dostaw produktów do naszych klientów wprowadziliśmy w naszej firmie nowoczesny system realizacji zamówień oraz monitorowania stanów magazynowych.

Czytaj więcej

Nowe magazyny OPTIMAL

Poszerzanie oferty, utrzymywanie wysokich stanów magazynowych oraz sprawna logistyka magazynowa wymagają powierzchni.

Czytaj więcej