OPTIMAL sp. z o.o.
partner dla przemysłu i motoryzacji

OPTIMAL istnieje od 1990 roku jako pionier i lider na polskim rynku motoryzacyjnym w segmencie łożysk motoryzacyjnych. Jesteśmy jednym z wiodących partnerów dla  działów utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych i usługowych.

OPTIMAL - TWÓJ ZAUFANY PARTNER

OPTIMAL istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w pracy z profesjonalistami. Dzięki temu wiemy, co jest najważniejsze dla naszych klientów.

Nasza działalność koncentruje się na dwóch segmentach rynku – motoryzacyjnym
i przemysłowym. Posiadamy kompleksową ofertę łożysk stosowanych w motoryzacji. Oferujemy szeroki zakres części stosowanych przez służby utrzymania ruchu zakładów przemysłowych
i usługowych.

W naszej działalności zawsze stawiamy na uczciwe i zdrowe relacje, oparte na obustronnym zaufaniu. Doskonale wiemy, że Zaufanie to wartość, której nie można zbudować na nowo.

  • Nasza misja:

DZIAŁAMY KONSEKWENTNIE. SYSTEMATYCZNIE. Z PASJĄ. Budujemy relacje z naszymi partnerami, stawiając na zaufanie, w pełni angażując się podczas współpracy. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

  • Wizja:

Szerokość oferty, dostępność, perfekcyjny serwis i logistyka to wizja, która przyświeca nam od początku działalności. Zaspokajanie potrzeb naszych partnerów dla których czas i jakość realizacji zamówień jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich i naszym sukcesie.

  • Strategia:

Ciągły rozwój i doskonalenie organizacji uczącej się i reagującej szybko na potrzeby  klientów, rozbudowa oferty i jakość obsługi oraz zaangażowana i profesjonalna załoga są naszymi największymi atutami. Dzięki nim jesteśmy w stanie kontynuować budowę dobrej, silnej marki i bardzo dobrych relacji z naszymi odbiorcami. Pozwala nam to być zawsze o krok do przodu w zaspokajaniu zwiększających się potrzeb naszych klientów.

Certyfikaty Optimal sp. z o.o.

Nasza misja: TWÓJ ZAUFANY PARTNER

DZIAŁAMY KONSEKWENTNIE. SYSTEMATYCZNIE. Z PASJĄ. Budujemy relacje z naszymi partnerami, stawiając na zaufanie, w pełni angażując się podczas współpracy. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Zaufali nam

Zadowolenie klientów jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przez nas produkty zaspokajały potrzeby naszych partnerów i były dostarczane zgodnie z ich oczekiwaniami. Nasze wieloletnie doświadczenie zostało docenione przez klientów na całym świecie.

więcej informacji

Łożyska ślizgowe

Łożyska toczne

Narzędzia