Nowy system pomiarów

Chcielibyśmy Państwa poinformować o uruchomieniu nowej usługi dla naszych klientów w postaci docinania pasów napędowych z rękawa na wymiar. Posiadamy specjalistyczny sprzęt  umożliwiający nam docinanie pasów zębatych, wielorowkowych oraz płaskich o długości od 130 mm do 5800 mm. Maksymalna szerokość ciętych rękawów wynosi 450 mm dla pasów o długości 130-600 mm oraz 750 mm dla pozostałych długości.

Równocześnie informujemy, że posiadamy na stanach magazynowych rękawy do pasów zębatych gumowych w podziałkach metrycznych RPP3, RPP5, RPP8, RPP14 marki Megadyne, a także calowych: XL, L i H marki Dunlop. Dodatkowo dla pasów metrycznych posiadamy dwa poziomy jakościowe Isoran RPP oraz Isoran Silver2, co pozwala nam na pokrycie większości zapotrzebowania naszych klientów. Pozostałe produkty są dostępne na zapytanie.

NOWOŚCI I AKTUALNOŚCI

Produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT

W związku z konsolidacją grupy JTEKT (właściciela marki KOYO), od 1  kwietnia 2022 produkty marki KOYO zmieniły nazwę na JTEKT.

Czytaj więcej

NOWY DOSTAWCA ŁAŃCUCHÓW PREMIUM – SEDIS

SEDIS - w naszej ofercie dysponujemy z półki, produkowanymi we Francji, łańcuchami rolkowymi Alpha Premium w zakresie od 06B do 20B, w wersjach 1, 2 i 3-rzędowych.

Czytaj więcej

Zawiadomienie o zmianie formy prawnej

W wyniku przekształcenia OPTIMAL MW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, od 1 marca 2022 dojdzie do zmiany formy prawnej prowadzonej działalności oraz do wiążącej się z tym zmiany firmy (nazwy), a także do zmiany numeru KRS.

Czytaj więcej

Poszerzamy asortyment o pasy zębate oraz płaskie

Od listopada 2021 poszerzyliśmy nasz asortyment magazynowy w zakresie pasów docinanych z rękawa o pasy zębate poliuretanowe oraz pasy płaskie.

Czytaj więcej

Nowa usługa cięcia pasów z rękawa

Dla naszych klientów uruchomiliśmy możliwości docinania dostępnych pasów napędowych z rękawa na wymiar.

Czytaj więcej

Nowości w motoryzacji

Nowości wprowadzone do oferty zestawów OPTIMAL

Czytaj więcej

Zmiany w logistyce

Dla zapewnienia skutecznych dostaw produktów do naszych klientów wprowadziliśmy w naszej firmie nowoczesny system realizacji zamówień oraz monitorowania stanów magazynowych.

Czytaj więcej

Nowe magazyny OPTIMAL

Poszerzanie oferty, utrzymywanie wysokich stanów magazynowych oraz sprawna logistyka magazynowa wymagają powierzchni.

Czytaj więcej