Oferta pracy

18.09.2015

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL M. Wiszniewski, ul. B. Krzywoustego 93, 78-100 Kołobrzeg
ogólnopolska firma z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym, działająca od 20 lat w branży łożysk tocznych w związku ze zwiększeniem aktywności poszukuje kandydata na stanowisko:

 Przedstawiciel handlowy w branży łożysk

Teren działania - województwo śląskie

Od kandydata oczekujemy:

 - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn);

- znajomość zagadnień i doświadczenie w branży łożyskowej mile widziana;

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;

- dyspozycyjności (praca w terenie);

- wysokich zdolności interpersonalnych i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami;

- prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu;

- znajomość obsługi komputera (w szczególności Microsoft Office);

- mile widziana znajomość języka angielskiego;

- umiejętności pracy w zespole;

Zadania:

 - sprzedaż i promocja produktów firmy;

- utrzymywanie doskonałych relacji z klientami;

- poszukiwanie nowych kierunków dotarcia do klientów i aktywne ich pozyskiwanie;

- organizowanie pracy przedstawicielstwa handlowego;

- zapewnienie odpowiedniej jakości realizowanych zamówień;

 Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- stałą pensję + system premiowy;

- narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon komórkowy);

- uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku;

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby obowiązkowo prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (mile widziane referencje) na adres e-mail:katowice@optimal.pl lub akoziel@optimal.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie4 z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).

Biura handlowe

Polecamy

SPA nad morzem